Szanowni Państwo,

przesyłki realizujemy firmami kurierskimi (np. Geodis ,DB Schenker, Raben Logisics, Poczta Polska). Materiały wysyłane są na paletach lub paczką, a koszt przesyłki uzależniony jest od wagi i wymiarów danej palety. Jeśli przesyłka wymaga spakowania na palecie to jest ona doliczana jako opakowanie do przesyłki.

Koszt przesyłek jest uzależniony od wagi i rozmiaru przesyłki od 39zł za zamówienia pakowane jako paczki do 289 za zamówienia paletowe. Koszt przesyłki Forniru Kamiennego w dużym formacie to 99zł. W przypadku wysyłki za pobraniem koszt dostawy zwiększany jest o 30zł.

Czas dostawy
Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 3-5 dni roboczych i nie powinien przekroczyć 20 dni roboczych. Czas dostawy liczy się od dnia złożenia przez Klienta Zamówienia (w zależności od dostępności towaru) 

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem:
– firmy kurierskiej DB Schenker – czas dostawy zazwyczaj od 3-5 dni roboczych (jeśli towar znajduje się na magazynie, w innym przypadku nie przekroczy 20 dni roboczych)

– firmy kurierskiej Raben Logistics – czas dostawy zazwyczaj od 3-5 dni roboczych (jeśli towar znajduje się na magazynie, w innym przypadku nie przekroczy 20 dni roboczych)

Przewoźnicy obsługujący zamówienia krajowe i zagraniczne: